Fatih Altaylı'dan Fehmi Koru'ya "Ohh Olsun" Yazısı

Fatih Altaylı'dan Fehmi Koru'ya "Ohh Olsun" Yazısı
Fehmi Koru, Fatih Altaylı'yı MİT ajanlığıyla suçlamıştı. Koru'nun Yeni Şafak'tan ayrılmasını fırsat bilen Altaylı, geçmişin hıncını çıkarttı!...

Medyamızın ilginç tiplerinden biri,iyi yazardır aslında. Okutur.
Geçmişte merkez medyaya yönelik eleştirileri olurdu. Bazıları haklı sonra merkez kaydı. Onun bulunduğu yer merkez oldu. Eleştirdiği ne varsa hepsini yaptı.

Şaşıran oldu mu bilmiyorum. Ben şaşırmamıştım hiç. Bilderbeg toplatılarını eleştirip eleştrip kendisi davet edilince koşa koşa giden ve konuda hiç özeleştiri yapmayan birinden ne beklersiniz ki!

Fehmi Koru benim için yıllarca bıkp usanmadan MİT Ajanı deyip durdu. Ama uyanıktı. Adımı vermedi makemede hesaplaşmayalım diye. Emin olunda çokta takmadım. Uğur Mumcu'ya da Yıllarca MiT Ajanı dediler yıllarca. Şimdilerde de Can Dündar'a diyorlar galiba. Gülüp geçtim ben. Sonra wikileaks belgeleri ortaya döküldü. O da ne birde baktık ki Fehmi Koru ABD Büyük elçisinden aldığı talimatla çalıştığı gazetedeki bir çalışanın işine istemiş.

Hayda!
Abdullah Öcalan'la yaptığım bir röportajdan sonra MİT'e davet edildiğim ve hayatımda ilkez Yenimahalle'ye gittiğim için benim adımı MİT'çiye çıkaran adam ABD Büyükelçisi'yle ´İşten adam kovduracak kadar `sıkı fıkı .

Ee! şimdi ne oldu Fehmi Koru! Fehmi Bey'e Şimdilik bu kadar.

Çünkü bu olay ortaya çıkınca gazetesinde ayrılmak zorunda kaldı.

Elinde kalemi yokken fazlasını yazmak yakışmaz....

FATİH ALTAYLI - HABERTÜRK

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com