Fatih Altaylı'nın sinirleri zıpladı!

Fatih Altaylı'nın sinirleri zıpladı!
Habertük Gazetesi'nin Genel yayın Yönetmeni Fatih Altaylı canlı yayında isyan etti...

Başbakan Erdoğan'ın Habertürk ile ilgili internete düşen ses kayıtları Fatih Altaylı'nın bir kez daha sinirlerini zıplattı! "Alo Fatih" maillerindeki hakaretler üzerine Teke Tek'te konuşan Altaylı, izleyicilerin Fatihleri karıştırdığını, Alo Fatih'teki o Fatih'in kendisi olmadığını söyledi. İşte Altaylı'nın canlı yayındaki o tepkisi;

"Alo Fatih" Fatih Altaylı'nın kabusu oldu! CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'i konuk ettiği programda, kendisine hakaret mesajları yağdığını söyleyen Fatih Altaylı, izleyicilerden gündemi daha iyi takip etmeleri gerektiğini söyledi.

"O Fatih ben değilim"

Başbakan Erdoğan'ın Habertürk'ten Fatih Saraç'ı arayarak bazı haberlere müdahale ettiği iddialarıyla başlayan tartışmalar Meclis gündemine kadar taşınmış, ses kayıtlarını ise muhalefet "Alo Fatih" sloganıyla kamuoyuna duyurmuştu. İşte bu tartışmaların ardından Teke Tek programında "Alo Fatih" maillerine isyan etti. Altaylı, Fatihleri karıştırmayın, aynı Fatih'ten bahsetmiyorsunuz diyerek ses kayıtlarındaki Fatih'in kendisi olmadığını, izleyicilerden de hakaret edilmemesini istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com