'Fatih Terim Fenerbahçe'nin başına geçebilir'

'Fatih Terim Fenerbahçe'nin başına geçebilir'
Yorumcu ve eski futbolcu süper solak Sergen Yalçın bomba iddialarda bulundu.
Kanaltürk'te yayınlanan 'Top Bizde' adlı spor yorumculuğu yapan Sergen Yalçın Fatih Terim'in G.Saray ve Milli Takımdaki konumu hakkında konuştu. "Fatih Terim sözleşme bekleyecek bir teknik direktör değil." diyen Segen Yalçın  'Fatih Terim' ismi sözleşme beklemez, ismi sözleşmeden önde gelir. Terim 10 yıl sözleşme bekleyecek bir isim değil.
 
10 yıllık sözleşme bekleyen isimler kendini garantiye almak isteyen alt sınıf teknik direktörlerdir. Fatih Terim Galatasaray'da veya Milli Takım'da kendini garantiye mi almaya çalışıyor? 
 
Fatih Terim Galatasaray'ı bırakırsa kim kaybeder? Galatasaray'ın kaybı olur bu. Fatih hoca istediği yerde teknik direktörlük yapabilir. Fenerbahçe'nin bile teknik direktörü olabilir. Kamuoyunda bir anlayış var. 'Fatih Terim işine karıştırmaz kimseyi' diye. Tabiki karıştırmayacak. Florya'nın patronu Fatih Terim'dir. Kadroyu yönetim mi kuracak?
 
Tarihimizdeki en önemli spor adamlarından birisi, şimdi de Milli Takımı toparlamaya çalışıyor. Fatih hoca, Milli Takımı mı düşünsün, Real Madrid maçını mı düşünsün, açtığı davaları mı düşünsün? Galatasaray'la sözleşme uzatmasa ne olur? 
 
 
Bence Fatih Terim hem Milli Takımı hem Galatasaray'ı aynı anda yönetebilir. Şurada 2. olamaz isek 2 maçımız kalmış durumda. 2 maç için bu tartışmaların yapılması niye? Zaten Dünya Kupasına gidemezsek Fatih Terim'lik bir iş kalmıyor. 2 sene boyunca maç yok." ifadelerini kullandı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com