Fatih Terim için karar günü!

Fatih Terim için karar günü!
Fatih Terim'in Galatasaray geleceği bugün belli oluyor!
Fatih Terim'in A Milli Takım'dan gelen teklifi kabül etmesi ile doruk noktasına ulaşan Terim-yönetim gerilimi artarak devam ediyor. Fatih Terim'in Galatasaray başkanı Ünal Aysal'ın telefonlarına cevap vermediği, Aysal'ın da bu durum karşısında çok sinirlendiği öğrenildi.
 
Galatasaray Yönetim Kurulu toplantısı bugün 17:00'da TT Arena'da toplanacak. Toplantının ana konusunu Fatih Terim Olacak. Terim ile yaşanan gerilimin nasıl giderilebileceğinin yanıtı aranacak. Terim'in olası bir A Milli Takım'ı tercih etmesinde Galatasaray Yönetimi gereken çalışmaları yapacak.
 
Ayrıca öğrenilen bilgilere göre Terim kendisine yakın olan isimlerin Ünal Aysal'ın yönetiminde yer almayacağını öğrendiğinde  "Ben de sizinle birlikte bırakabilirim" yanıtını verdi. Ünal Aysal'ın kulağına giden bu sözler Galatasaray yönetimini rahatsız etti.
 
Terim, yönetim içinde yakın olduğu idarecilerin yeni dönemde görev yapmayacak olması üzerine onlara, "Benim de ayrılmamı istiyorsanız, bırakabilirim. Biz yola beraber çıktık" der. 
 
Ancak Galatasaray’ın eski yönetim kurulunda görev yapan bu yöneticiler, Terim’e, "Senin bir müddet daha Galatasaray’da, içeride durman, görev yapman gerekli hocam" yanıtını verir.
 
Bu diyalog kısa sürede başkan Ünal Aysal’ın ve yeni oluşan yönetime ulaşır ve büyük rahatsızlık yaratır. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com