Fatih Terim Milli Takım'dan para alırsa...

Fatih Terim Milli Takım'dan para alırsa...
Fatih Terim hem Galatasay'ı hem de A Milli Futbol Takımını yönetecek!
Türkiye futbol komuoyu 2 hareketli gün geçirdi. Türkiye Futbol Federasyonu Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan izin alarak Fatih Terim'e A Milli Futbol Takımını çalıştırması yönünde teklif götürdü. Fatih Terim, Yıldırım Demirören ile biraraya gelerek şartları konuştu.
 
Daha sonra Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve bazı Galatasaraylı yöneticilerle biraraya gelen Fatih Terim'e A Milli Takım için 1 yıllık izin verildi. Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün "Konu milli takımken Fatih hocanın ayrılığına tepki vermek vatan hainliği olur. Milli bir davada olumsuz yönde tavır koymak Galatasaray'a yakışmaz..." açıklamasını yaparak Galatasaray'ın Fatih Terim'e destek verdiğini belirtti.
 
Ünal Aysal'da yaptığı açıklamada Fatih Terim ile uzun süre çalışmak istediğini belirterek Terim'i açıkça destekledi.
 
Ünal Aysal ve Fatih Terim A Milli Takım'dan para alınmayacağını belirtirken TFF başkanı Yıldırım Demirören hiçbir emeğin karşılıksız kalmayacağını belirterek Fatih Terim'e de emeğinin karşılığının verileceğini belirtti. Fatih Terim'in yakın çevresinden öğrenilen bilgilere göre Terim'in milli takımdan para alması halinden bunu bir kuruşuna bile dokunmadan hayır kurumlarına bağışlayacağı belirtildi. (BCO)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com