Fatih Terim'den Galatasaray'a büyük jest!

Fatih Terim'den Galatasaray'a büyük jest!
Fatih terim yine büyklüğünü gösterdi, tüm yaşananlara rağmen Galatasaray için her şeyi elinin tersiyle itti.
Galatasaray'dan etik olmayan bir şekilde gönderilen Fatih Terim'in Galatasaray sevgisi bitmek bilmiyor. Efsane olduğu, birçok başarılara imza attığı Galatasaray için bir çok şeyi feda eden Terim yine Galatasaray için 'feda' dedi.
 
Fatih Terim, efsane olduğu kulübün tek taraflı fesih kararına rağmen Türkiye Futbol Federasyonu'na herhangi bir bildirimde bulunmadı. Yabancı hocaların ülkemize özel kontratlarla geldiği, Türkiye'den ayrılırken de milyonlarca Euro tazminat aldıkları bir dönemde Terim, Galatasaray'dan sorun çıkarmadan ayrıldı. Fatih Terim'in bu kararı birçok Galatasaraylı taraftarı daha da duygulandırırken, İmparator'un sarı kırmızılı takımın daha da kaosa sürüklenmemesi için bu şekilde bir duruş sergilediği ifade edildi.
 
Özellikle yabancı teknik adamlar, sözleşmelerinde yazan tazminat maddeleri ödenmesine rağmen kovuldukları kulübü UEFA'ya şikayet etmişti. Bu arada TFF'nin internet sitesinde Terim, hala görevinin başında gözükürken sözleşme süresinin son yılı da 2014 olarak belirtiliyor.
 
Terim'in sözleşmesindeki maddeler ödense ve 2014 Mayıs ayına kadar olan alacakları verilse bile Terim'in tek taraflı fesihin ardından Galatasaray'ı Türkiye Futbol Federasyonu'na şikayet hakkı bulunuyor. Bununla birlikte Galatasaray hissedarları da alınan bu kararın ardından hukuki yollara başvurabiliyor. (BCE)
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com