Fatih Terim'den GS'ye Şok Cevap!

Fatih Terim'den GS'ye Şok Cevap!
Fatih Terim, ailevi nedenlerden ötürü teknik direktörlük teklifini kabul edemeyeceğini söyledi.

Galatasaray'da Başkan Adnan Polat ile Fatih Terim görüşmesinden şok bir sonuç çıktı. Fatih Terim, ailevi nedenlerden ötürü teknik direktörlük teklifini kabul edemeyeceğini söyledi.

Galatasaray'da Başkan Adnan Polat ile Fatih Terim, saat 14:00'te kritik bir görüşme yaptı. Rijkaard'ın gönderildiğine dair resmi açıklamanın ardından yeni teknik direktör arayışlarına hız veren Polat, takımın başına geçmesini istediği Fatih Terim'den ret yanıtı aldı.

Ankaragücü karşısında alınan 4-2'lik mağlubiyetin ardından Pazartesi günü toplanan Galatasaray Yönetim Kurulu, "Önemli kararlar aldık. Önümüzdeki günlerde bilgilendireceğiz" açıklamasını yapmıştı. Ve beklenen gelişme bugün gerçekleşti. Resmi internet sitesinden Frank Rijkaard ve yardımcıları ile yolların ayrıldığı açıklandı. Galatasaray'da yeni teknik direktörün kim olacağı merakla beklenirken, takımın başına geçmesi beklenen en kuvvetli aday Fatih Terim'di.

ŞÜKÜR'ÜN GÖNLÜ ALINDI
Galatasaray'da fotoğraf her geçen an biraz daha netleşiyor. Fatih Terim'den önce Hakan Şükür ile biraraya gelen Adnan Polat ve Murat Yalçındağ'ın, Şükür'e herhangi bir telifte bulunmadığını öğrenildi.

Polat-Üstündağ ikilisinin, daha önce sportif direktörlük teklifi yapmalarına rağmen Terim'le görüşmelerin başlaması üzerine Şükür'ün gönlünü aldıklarını ve efsane futbolcu ile görüş alışverişinde bulundukları ifade ediliyor. ntvspor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com