Fatih Terim'den önemli açıklamalar

Fatih Terim'den önemli açıklamalar
Fatih Terim, Kanaltürk'te yayınlanan "Top Bizde" programında sorulara cevap verdi.

Şampiyon Galatasaray'ın başarılı Teknik Direktörü Fatih Terim, Kanaltürk'te yayınlanan "Top Bizde" programına konuk oldu, Bülent Ülgen, Bilgin Gökberk ve Sergen Yalçın'ın sorularını yanıtlıyor...

İşte Terim'in konuşmalarından satırbaşları;

Barcelona'da Pique iyi oynadığı için oynuyor, iyi oyuncu pasaportu ne olursa olsun heryerde oynar..

Herkesin bütün kapıları açtığı bir yerde bir daha düşünmek lazım, benim Türk oyuncum lazım olan mevkide varsa yabancıyı aramam.

Aramızdan ayrılanlar ayrılanlar da olacak yeni gelecekler de. Muslera'ya teklif gelse de bırakma niyetinde değilim. Bu hepimizin ortak düşüncesi. Muslera bizim için çok önemli. Hedefimizi yükseltmeyi düşünürken, en önemli oyuncumuzu bırakamayız.

MİLLİ TAKIM NEDEN BARARISIZ

Benim Milli takımdan istifa etmemin sebebi, Milli takım normalde kulüpler üstü ama ama gel gör ki her takım neden benim oyuncum yok, neden az oyuncum alındı diye söylenince Milli takım kısırlaştırılıyor. Milli takımda istikrar olması lazım. Milli takımın başarısız olması oyuncularımızın kötü olduğu anlamına gelmez. Bizim ülkemizde Avrupalı ile dünya ile yarışacak bir takımız var. Abdullah Avcı doğru yada yanlıştır diye konuşulmamalı, böyle bir seçim yapıldı Avcıya yardımcı olmamız lazım.

OYUNCULARIN HEPSİ BENİM İÇİN AYNIDIR

İnancımı hiç kaybetmedim, özellikle Gençler maçını kaybedince acaba dedim ama inacımı kaybetmedim. Zora geldiğimizde daha da hırslı oluyoruz. Benim için hiçbir futbolcu diğerinden ayrı değildir, hepsi benim için aynıdır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com