Fatih Terim'den şok itiraf!

Fatih Terim'den şok itiraf!
'Sercan idmana alkollü geldi. Eskiden böyle olmazdı.Benzer olay Ümit Karan'da yaşanmıştı. Ben karışmadan Hakan ve Bülent olayı halletti. Şimdiki kaptanlarımız küs, konuşmuyorlar.'
Galatasaray'ın kendi sahasında F.Bahçe'yi 2-1 devirdiği derbiden önce yakın çevresiyle Florya Metin Oktay Tesisleri'nde takımın durumu ile ilgili dertleşen tecrübeli teknik adamın özellikle kaptanlık görevini üstlenen oyuncuların performansından memnun olmadığını dile getirmesi dikkat çekti.   
 
ANTRENMANA ALKOLLÜ GELDİ
 
Bu konuyla ilgili olarak Sercan Yıldırım örneğini veren Fatih Terim bu konudaki rahatsızlığını "Geçen gün Sercan Yıldırım antrenmana alkollü olarak geldi. Eskiden olsa böyle bir şey olabilir mi? Bir kere Ümit Karan antrenmana geceden kalma, ağzı kokarak gelmişti. Ben o zaman bu olaya hiç karışmadım, tepki bile vermedim. Hakan Şükür'le Bülent Korkmaz soyunma odasında boğazından tutup, duvara yapıştırmışlar. 'Burası G.Saray, böyle gelemezsin' demişler. Bir daha da öyle gelmedi. Şimdi oyuncum böyle gelebiliyor antrenmana. Kaptanların sahada takımı oyun olarak yönetmenin dışında yapması gereken şeyler vardır. Selçuk saha içinde lider, sorumluluk alıyor, inisiyatif alıyor ama anlattığım şey farklı bir özellik, farklı bir meziyet. Şimdiki kaptanlarımız Sabri Sarıoğlu ve Hakan Balta. Ancak ikisi de birbiriyle kavgalı, aileleri bile görüşmüyor. Bizim büyük bir kaptan sorunumuz var" sözleriyle dile getirdi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com