Fatih Terim'in Damadı Mekan Bastı!

Fatih Terim'in Damadı Mekan Bastı!
Merve Terim'in Adile Sultan Korusu'nda düzenlenen kına gecesine damat adayı Ahmet Baran Çetin 10 arkadaşıyla gelerek sürpriz yaptı...

Nişanlısı Ahmet Baran Çetin ile 5 Şubat'ta İstanbul'daki Four Seasons Otel'de evlenecek olan Fatih Terim'in büyük kızı Merve Terim, önceki akşam Anadolu Yakası'ndaki Adile Sultan Korusu'nda kına gecesi düzenledi.

Geçtiğimiz günlerde Demet Akbağ'ın organizasyonuyla düzenlediği bekârlığa veda partisi büyük ilgi çeken Merve Terim'in kına gecesi de renkli görüntülere sahne oldu. Sadece kadınların davetli olduğu gecede Balık Ayhan ve orkestrası sahne aldı. İlerleyen saatlerde kınası yakılan Merve Terim, annesi ve dostlarıyla birlikte hüzünlü anlar yaşadı.

Kına töreninin ardından Terim ailesinin memleketi olan Adana yöresine ait bir folklor ekibi sahneye çıktı. Folklorcular danslarını sergilerken Ahmet Baran Çetin ve on kişilik erkek arkadaş grubu sürpriz yaparak mekâna girdi. Çetin'in yaptığı bu sürpriz karşısında çok mutlu olan Merve Terim, hemen koşup nişanlısına sarıldı. Terim ve Çetin gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans etti.

Merve Terim'i bu mutlu gecesinde Çağla Şikel ve Emel Acar gibi isimler yalnız bırakmadı. Ahmet Baran'ın arkadaş grubunda da Emre Altuğ gibi ünlü simalar vardı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com