Fatih Ürek'ten gönderme

Fatih Ürek'ten gönderme
Denizden çıkarken kendisine havlu tutturan Ürek, selülitlerini gizlemeye çalışan ünlülere gönderme yaptı.
Muğla'nın Bodrum İlçesi’ndeki villasında tatilini sürdüren şarkıcı Fatih Ürek, manken ve şarkıcı Aysu Baceoğlu ve arkadaşları Can Şentürk ile Torba sahilinde güneşlenip eğlendi. Denizden çıkarken kendisine havlu tutturan Ürek, selülitlerini gizlemeye çalışan ünlülere gönderme yaptı. 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER
 
Yaz aylarını Bodrum'un Torba Mahallesi'ndeki villasında geçiren Fatih Ürek, manken Aysu Baceoğlu ve arkadaşları ile tatilin tadını çıkartıyor. Baceoğlu ile denize girdiği iskelede güneşlenen ve bol bol şakalaşan Ürek, gazetecilerin fotoğraflarını çektiğini görünce, denizden çıkarken mayosunun ve selülitlerinin görünmemesi için arkadaşlarına havlu tutturdu. İskeledeki arkadaşları ise Ürek'i alkış yağmuruna tuttu. Ürek, bir süre önce Gülben Ergen'in de denizden çıkarken havlu tutturduğunu belirterek ve kahkahalarla güldü. Ürek, “Nasıl ama bazıları gibi uygulamalı gönderme yaptık. Denizden korumalı çıkış yapıp tedbir aldık, bundan sonra bizde de böyle” dedi.
 
Ürek, Baceoğlu'nun başına da sıcaktan korunması için bandana takarken “Yıllardır Bodrum'da tatil yaparım. Bu yazın sıcakları anormal. Allah oruç tutanlara yardımcı olsun” dedi. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com