Fatsalı engelliler parayı unutsun!

Fatsalı engelliler parayı unutsun!
Gülşen yardım konseri için aldığı avansı iade etmiyor...

Gülşen'in Fatsa'da engelliler yararına 3 Temmuz'da vereceği konser terör olayları nedeniyle iptal edildi. Bu durum Gülşen ile Dernek Başkanı Hacı Akar arasında soğuk rüzgarların esmesine neden oldu. Konser öncesi 9 bin TL avans alan Gülşen'den paranın iadesi istendi. Hatta Akar, "Yardım toplayalım derken eldeki paradan da olduk. Gülşen Hanım'a avansı geri vermesi için rica ettik ancak çağınmızı duymazdan geldi" iddiasında bulundu.

ENGELLİLERİN DEĞİL İŞADAMLARININ PARASI
Gülşen hakkında söylenenlere cevap verdi. Parayı iade etmeyeceğini belirten Gülşen şöyle konuştu: "Parayı geri vermeyi hiç düşünmüyoruz. Sözleşmemiz var. Olay onların anlattığı gibi değil. Ordu'da terörün ne işi var? O gün Bursa konserim vardı. Günümü kapatmışlar. O engellilerin parası da değil ki oradaki işadamının parası. Engellilerin cebinden çıkan para olsa 9 bin TL değil 90 bin TL olsa iade ederim. 9 bin TL para mı? Baştan beri yalan söylüyorlar. Piyasada kaç tane iş iptal oluyor para sanatçılara kalıyor."

"TEHDİT ETTİLER"
Ünlü popçu, davasında haklı olduğunu söyledi. Gülşen, "Hem Ordulu olduğum için hem de derneğin işi diye büyük indirım yaptım. Parayı tamamlayamayınca basınla tehdıt ettiler, mafyavari tehditlerde bulundular. Kimseden korkum yok. Böyle olunca daha da inatlaşırım" dedi.

GÜLŞEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com