"Faydalı ilişkiler kuracağız"

"Faydalı ilişkiler kuracağız"
Ekonomik işbirliği temasları için Eskişehir'de bulunan Tayvanlı işadamları, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan'ı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.

Ekonomik işbirliği temasları için Eskişehir'de bulunan Tayvanlı işadamları, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan'ı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.
Eskişehir'deki yatırım olanaklarıyla ilgili temaslarda bulunmak üzere, Eskişehir Genç İşadamları Derneği ve Ticaret Odası'nın davetlisi olarak Eskişehir'e gelen Tayvanlı işadamlarından oluşan heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti. Ziyarete, Çin Uluslararası Ekonomi İşbirliği Örgütü'nden C. Y. Wang, Tiffany Chien, Çin Global Çelik Ticareti'nden Pang-Ching Liu, DMP Elektronik'ten Evan Chou, Froch Yatırım'dan Chen-Chung Edison Chiu, HuangHe Yatırım'dan Yu-Jen Wang, Tayvan Kültür Misyon Temsilciliği'nden Kou-Jung Chen katıldı.
Heyet Başkanı C. Y. Wang ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Eskişehir'i çok beğendiğini dile getirerek “Heyetimizle birlikte Eskişehir'i gezdik. Büyükşehir Belediyesi çok güzel projelere imza atmış. Sayın Büyükerşen çok başarılı bir belediye başkanı. Hayata geçirdiği bu güzel projelerden dolayı Sayın Başkan Büyükerşen'i tebrik ediyorum, ayrıca bize zaman ayırdığı için de teşekkürlerimizi sunuyorum” şeklinde konuştu.
Başkan Büyükerşen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sizi Eskişehir'de görmekten çok memnunum. Eskişehir, eğitim, sanat, sanayi ve havacılık alanında gelişmiş bir şehirdir. Şehrimizle faydalı ilişkiler kuracağınıza eminim” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com