"Faydalı olmak istiyoruz"

"Faydalı olmak istiyoruz"
Geçtiğimiz hafta sonu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımları ile coşkulu bir şekilde gerçekleşen AK Parti Afyonkarahisar İl Kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar halkına hizmet etmenin onur verici olduğunu söyle

Afyonkarahisar'ın önünün açık olduğuna değinen İl Başkanı Mehmet Zeybek, tek hedeflerinin Afyonkarahisar'a hizmet etmek olduğunu belirtti. Zeybek, 'Geçtiğimiz hafta sonu Başbakan'ımızın katılımları ile gerçekleştirdiğimiz 3. olağan kongremizde yapmış olduğum konuşmada birlik ve beraberlik ile uyum içerisinde Afyonkarahisar'a hizmet etmek arzusunda olduğumuzu dile getirmiştim. Afyonkarahisar'ımızın artık önünün açık olduğunu görüyorum.
Çünkü her bir imkanı ve olanağa sahip şehrimizde yapılmış ve yapılabilecek yatırımlar ile Ege bölgesinin değil ülkemizin hatta ve hatta tüm Dünya da adının duyurmak için özel bir çaba ve gayretle çalışacağız. Tek temennimiz Afyonkarahisar'ımızı en üst basamaklara çıkarmaktır. Uyum içerisinde çalışacağımızı da konuşmamda belirtmiştim. Uyum içerisinde dediğimde başta Valimiz, Belediye Başkanımız, İl Genel Meclis Başkanımız, Daire Müdürlerimiz ve halkımız ile el ele hep birlikte tek vücut halinde çalışacağız. Amacımız Afyonkarahisar'daki istihdamı artırarak, işsizliğin önüne geçilmesi ve şehrimizde üretilen ve ihracat edilen maddelerin akışında yardımcı olabilmektir' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com