Fazlı Gültekin güven tazeledi

Fazlı Gültekin güven tazeledi
(CHP) Altıntaş ilçe kongresini gerçekleştirdi. Kongrede mevcut başkan Fazlı Gültekin yeniden seçilerek güven tazeledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altıntaş ilçe kongresini gerçekleştirdi. Kongrede mevcut başkan Fazlı Gültekin yeniden seçilerek güven tazeledi. 
1 Nisan 2012 tarihinde Merkez İlçe kongresini tamamlayan ve ardından ilçe kongrelerini hızlı bir şekilde yürüten Cumhuriyet Halk Partisi Altıntaş ilçe kongresini tamamladı. Altıntaş belediye kültür sarayında gerçekleşen kongreye Fazlı Gültekin başkanlığında oluşturduğu liste ile gidildi. Yapılan kongre sonucunda Fazlı Gültekin tekrar başkanlığa getirilirken yeni yönetim kurulu ise; Mehmet Göçük, Hüseyin Dayı, Mehmet Özbay, Rafet Akkuzu, Özkan Yüzüak, İbrahim Şahin, Ali Mavi, Tuncay Akça, Metin Aydın ve Baki Çoşkun’dan oluştu.
Yapılan seçimlere Uşak milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, Altıntaş belediye başkanı Sıtkı Yüzüak, Merkez İlçe Başkanı Cemal Gül ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Öztürk, İl Başkanı Mehmet Akif Gün ve partililer katıldılar. İl Başkanı Gün kongrelerle ilgili olarak, “1 Nisan tarihinde başlayan kongre sürecimiz ilçelerimizde de devam ediyor. Her kongremiz demokratik bir ortamda gerçekleşiyor. Gerçekleştirdiğimiz bu kongreler yerel ve genel seçimlere hazırlığın birer başlangıcıdır. Cumhuriyet Halk Patisi olarak Kütahya’da bu seçim döneminde belediye başkanlığını kazanmak ve genel seçimlerde de bir milletvekili çıkartmak için çalışmalarımız bu süreçle başlamıştır” dedi.

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com