FB ile GS'nin transfer düellosu

FB ile GS'nin transfer düellosu
Fürth’te oynayan milli yıldız Sercan Sararer’in menajeri Fritz Popp, “Yazılı bir teklif yok. Ama G.Saray ve F.Bahçe ile görüştük. İkisi de oyuncumla yakından ilgileniyor” dedi!

A Milli Takım’ın formasını giyen ve geçen sezon Greuther Fürth’ün Bundesliga 2’den 1’e yükselmesinde büyük pay sahibi olan Sercan Sararer’e, Galatasaray ile Fenerbahçe’nin teklifte bulunduğu öğrenildi.

Sercan’ın temsil haklarını elinde bulunduran FIFA menajeri Fritz Popp, Radyospor’a gerçekleştirdiği açıklamada, “Yazılı olarak bana gelmiş bir teklif yok. Ama hem Galatasaray, hem de Fenerbahçe’yle transfer konusunda bazı görüşmelerimiz oldu. İki takım da oyuncumla yakından ilgileniyor” şeklinde konuştu.

‘ÖNCE FÜRTH İZİN VERMELİ’

Fritz Popp, “Sercan, Türkiye’ye, G.Saray ya da F.Bahçe’ye gelmek istiyor mu? Hangi takımın teklifi daha iyi?” sorusuna ise “Sercan’ın Fürth ile 1 yıllık daha sözleşmesi var. Cimbom ve Kanarya’nın yanı sıra, talip olan diğer kulüpler, öncelikle kulübü G.Fürth’e yazılı teklif yapmalı. Eğer Fürth bu tekliflerden tatmin olursa, transfer olabilir. Ama kulüp başkanıyla konuştuk, Sercan’ı bırakmak istemiyor. 1 yıl daha takımda kalmasını istiyor. Fürth izin verirse, Sercan Türkiye’den gelen teklifleri değerlendirebilir. Önce yazılı bir teklif gelsin, sonra ‘Evet’ ya da ‘Hayır’ cevabını veririz. Bundesliga 1’den de teklif var; ama takım ismi veremem” yanıtını verdi.

Bu arada Sercan Saraer’in Greuther Fürth ile yaptığı anlaşmada ‘1.5 milyon Euro‘ya serbest kalır’ maddesi bulunuyor. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com