Fen Lisesi Eğitime Hazır

Fen Lisesi Eğitime Hazır
Kütahya'nın Simav Fen Lisesi yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlanıyor. Simav Kaymakam Vekili Adem Başoğlu, Esenevler Mahallesindeki İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) İlköğretim Okulu'nda 2 şube ile eğitim öğretim faaliyetine başlayacak ola

Kütahya'nın Simav Fen Lisesi yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlanıyor. Simav Kaymakam Vekili Adem Başoğlu, Esenevler Mahallesindeki İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) İlköğretim Okulu'nda 2 şube ile eğitim öğretim faaliyetine başlayacak olan Simav Fen Lisesi'nde 52 öğrencinin eğitim göreceğini bildirdi.
Okulun kurucu müdürlük görevine Hamza Kara'nın getirildiğini bildiren Kaymakam Başoğlu, Fen lisesinde eğitim verecek öğretmen atamalarının da yapılarak eğitim ve öğretim kadrosunun tamamlandığına dikkat çekti.
Fen Lisesiyle beraber Simav'da eğitim ve öğretimin çıtasını daha da yükselerek buralardan yetişen öğrencilerin önemli yerlerde söz sahibi kişiler olması temennisinde bulunan Simav Kaymakam vekil Adem Başoğlu,” Fen Lisemiz sayesinde ilçemizin adı tüm Türkiye'de bir kez daha duyulacaktır. Simav Fen Lisemizin hayırlı olmasını temenni ediyor, herkese başarılar diliyorum. Okulumuza kayıtlar 26 Temmuz tarihinde başlayıp 4 Ağustos tarihinde sona erecektir” dedi..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com