Fener, 2 forvet birden alacak!

Fener, 2 forvet birden alacak!
Türk basını Fenerbahçe'nin Asamoah Gyan'ı istediğini yaza dursun, İngilizler Sunderland'ın Fenerbahçe'ye red cevabı verdiği üç gün önce sayfalarına taşıdılar.

Dün ise İtalya'nın Tutto Sport gazetesinden aldığımız telefonu manşete taşırken, bugün İtalyan gazetesi o haberini manşete taşıdı.
Fakat yanına bir ek daha yaparak.


KİRALAMA BEDELİ YOK
TuttoSport, Reto Ziegler'i kiralık olarak Türkiye'ye gönderen Juventus'un Luca Toni ve Amauri konusunda da Fenerbahçe ile anlaştığını iddia etti. Gazete İtalyan devinin iki forvet için birden Fenerbahçe ile kiralık anlaşması yapacağını yazdı. İki forvetten de Ziegler de olduğu gibi kiralanma bedeli alınmayacak.


FIAT-TOFAŞ ORTAKLIĞI FENER'E YARAYACAK
Bu arada kulağımıza kadar gelen haberlere göre FIAT'ın sahibi olan Agnelli ailesi ile Koç ailesinin TOFAŞ ortaklığı üzerinden yakın ilişkileri bulunuyor. Ali Koç'un da bu yakın ilişkileri kullanarak, Juventus'un gözden çıkardığı yıldız oyuncuları kadroya kattığı iddia ediliyor. İtalya'dan gelen haberlere göre Fenerbahçe ile Agnelli ailesi arasında transfer nedeniyle bir reklam anlaşması da yapılabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com