Fener Egemen için pusuda

Fener Egemen için pusuda
F.Bahçe Egemen Korkmaz'dan gelecek yanıta göre harekete geçilecek.

Fenerbahçe Kulübü, Beşiktaş ile arası açılan Egemen Korkmaz'ı, Bekir İrtegün'ün alternatifi olarak transfer listesine alırken, bu oyuncunun durumunun netleşmesini bekliyor.

"SANA KAPIMIZ AÇIK"

Sarı - lacivertlilerde Bekir'in yüksek ücret inadı devam ederken, Egemen'in transferine Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın da onay verdiği bildirildi. Devam eden sözleşmesinde indirime gitmesini isteyen Beşiktaş Yönetimi ile ters düşen ve siyah - beyazlı kulüpten bonservisini isteyen Egemen ile görüşen sarı - lacivertliler, "Sana kapımız açık. Eğer kulübünle bir sonuca varamazsan masaya oturabiliriz" dediler. Egemen'in Beşiktaş'ın yeni hocasına göre kendisine yol haritası çizeceği ve bu yüzden Fenerbahçe'den birkaç gün süre istediği kaydedildi.
Fenerbahçe'de Bekir İrtegün konusu ise iyice çıkmaza girdi. Yeni sözleşme imzalamak için yeni ödeme şartları talep eden Bekir'e ilk görüşmede olumsuz yanıt verilmişti. Bekir'e rest çeken yönetim, bu futbolcunun geri dönmeme olasılığı nedeniyle yerli savunmacı arayışlarında rotasını Egemen'e çevirirken, bu futbolcu için Beşiktaş yönetimine bir miktar ödeme yapılabilme olasılığı da değerlendirmeye alındı.

KOCAMAN SAYIYI ARTTIRDI

Fenerbahçe, Dirk Kuyt transferinden sonra suskunluğa gömülürken, Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın savunmaya alacağı bir ya da iki oyuncu için teklif yaptığı futbolcuların sayısı arttı. Sarı - lacivertliler, Lassana Diarra transferini yüksek ücreti nedeniyle beklemeye alırken, Lyon'un stoperi Ganalı John Mensah ve İnternacional'ın Brezilyalı stoperi Moledo yeni gözdeler oldu. Yobo ve Ziegler'i yeniden kadrosuna katmak için de çalışmalar sürdüren Fenerbahçe Yönetimi, diğer seçeneklerle birlikte on kişilik bir liste ile transfer görüşmelerini sürdürüyor.
Göreve geldiği günden bu yana Fransız ekolünden oyuncular almaya gayret eden Aykut Kocaman'ın son talebi olan Mensah'ın sakatlığı ise dikkat çekiyor. Genç oyuncunun yeteneğinin yanı sıra ağır bir sakatlıktan çıkmış olması ve Lyon'un bu oyuncu için 1 milyon euro gibi düşük bir bonservis bedeli belirlemesi soru işareti oldu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com