Fener Yakalarsa Perişan Eder!

Fener Yakalarsa Perişan Eder!
Fener yakalarsa perişan eder, hezimete uğratabilir. Ancak Galatasaray kazanırsa da hiç şaşmam..

Hıncal Uluç’un derbi görüşü
Ankaragücü galibiyeti sonrası Rijkaard'ın işine son veren Galatasaray yönetimini ve takımın son durumunu bugünkü köşesine taşıyan Hıncal Uluç, hafta sonu oynanacak Fenerbahçe derbisi öncesi tahminlerde bulundu. Uluç: "Bugünkü koşullara şöyle bir baktığın zaman 6-0 geride kalabilir. Ama Galatasaray kazanırsa da şaşmam. Çünkü Rijkaard olmayacak" dedi.

İşte Uluç'un bugünkü köşe yazısının satır başları..

MUCİZE OLABİLİR
Her sonuca açık bir derbi. Fener hezimete uğratabilir, Galatasaray da her an bir mucize yaratabilir


_Hafta sonunda önemli bir derbi oynanacak. Galatasaray'ın durumu ortada, buna karşılık Fenerbahçe toparlanmış görünüyor. Aldığı bol gollü galibiyetlerin etkisiyle de oldukça moralli. Ayrıca Kadıköy'de ezici bir üstünlüğü var. Nasıl bir sonuç bekliyorsunuz?
Bugünkü koşullara şöyle bir baktığın zaman 6-0 geride kalabilir. Ama Galatasaray kazanırsa da şaşmam. Çünkü Rijkaard olmayacak!.. Olsun olmasın. Fark etmez. Galatasaray büyük takım, oyuncuların orada ne havaya gireceklerini bilemezsin. O Ankaragücü'nün golünün ardından eli belinde santraya yürüyen Sabri farklı olabilir. 'Fener yakalarsa perişan eder.' Bunu açık söylüyorum. Ama Galatasaray bütün bu yönetimine, bütün bu teknik yönetimine, Rijkaard'a, Adnan Polat, Adnan Sezgin'e rağmen; var ya hani futbolcuların kendi aralarında toplanıp, Galatasaray'ı şampiyon yaptıkları sene, aynen yine öyle olabilir. O havayı yakalarlarsa hatta tünelde, soyunma odasında da değil, 40 bin Fenerli'yle dolu Saracoğlu'na çıkarken yakalayabilirlerse o havayı, ondan sonra maç nereye gider, bilinmez. Tam her şeye açık bir maç. Fenerbahçe hezimete uğratabilir ama Galatasaray da her an bir mucize yaratabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com