Fenerbahçe Galatasaray'ı ikiye böldü

Fenerbahçe Galatasaray'ı ikiye böldü
Türk Futbolunu sarsan şike operasyonu, Galatasaray'ı da içinden sarsmaya devam ediyor.

Sarı kırmızılı kulübün yığınla sorunu varken, yönetim milyonlarca euro harcama yapıp yeni bir takım kurmasına rağmen, bir gün önce yapılan yönetim kurulu toplantısında ezeli rakip Fenerbahçe'nin durumu toplantı süresinin büyük bir bölümünü kapsadığı ortaya çıktı.
 
"ONLAR BİZİM DOSTUMUZ"
 
Ünal Aysal yönetiminin en tecrübeli ismi olan, geçmiş yıllarda bir çok defa yönetim kurulunda bulunan Semih Haznedaroğlu, yaptığı konuşma ile yönetim içinde yeni bir kriz çıkardı.

Haznedaroğlu, başkan Ünal Aysal ile Adnan Öztürk'ü eleştirerek yaptığı konuşma sarı kırmızılı yönetimde şaşkınlık yarattı. Haznedaroğlu, "Şike operasyonu sonrasında Kulüpler Birliği toplantılarında bütün gücümüzle Fenerbahçe'nin yanında yer almalıyız. Benim amcamın oğlu Fenerbahçeli, her gün bana mesaj atıp, ne olacak bizim halimiz? Ne olur bizimle uğraşmayın diyor. Evden çıkıyorum kapıcım Fenerbahçeli, bana diyor ki uğraşmayın bizimle ligden düşmeyelim. Bakkal, manav öyle. Biz de artık Fenerbahçe'yi destekleyelim. Onlar bizim dostumuz" diye konuştuğu öğrenildi
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com