Fenerbahçe haberin zirvesinde

Fenerbahçe haberin zirvesinde
Spor sayfalarında yayınlanan haber sayılarına göre, nisan ayında en çok haberde ismi geçen spor kulübünün Fenerbahçe olduğu ortaya çıktı.

Raporda, sarı-lacivertli kulübün faaliyet gösterdiği tüm spor dalları dahil, Nisan ayında toplam 10 bin 957 haberinin yayınlandığı belirlendi. İkinci sırada 8 bin 881 haber ile Galatasaray bulunurken, Beşiktaş ise 8 bin 473 haberle üçüncü oldu.

Aynı listede Trabzonspor isminin geçtiği 8 bin 221 haberle dördüncü sırayı alırken, Türkiye Kupası'nda finale yükselen Bursaspor 4 bin 36 haberle beşinci sırayı elde etti.

Fatih Terim ilk sırada

Spor sayfalarında nisan ayında en çok ismi geçen teknik direktör sıralamasında, önceki ayda olduğu gibi Fatih Terim yine zirvede yer aldı.

Medya Takip Ajansı Interpress'in ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ve dergiyi kapsayan araştırmasında, Galatasaray Teknik Direktörü Terim, teknik direktörler sıralamasında bin 663 haberle ilk sırayı aldı.

Aynı araştırmada Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman bin 304 haberle ikinci sırayı alırken, Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ise ay boyunca toplam bin 129 haberde yer alarak üçüncü oldu. Beşiktaş'ta Carvalhal'den boşalan teknik direktörlük görevini yeniden devralan Tayfur Havutçu, 987 haber ile dördüncü, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da 550 haberle beşinci sırada yer aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com