Fenerbahçe isterse seve seve...

Fenerbahçe isterse seve seve...
Moussa Sow'un alınması için Aykut Kocaman'a önerdiği İbrahima Balde, Senegal'in Le Quotidien gazetesinden Woury Diallo'ya konuştu.
Arjantin'de ve İspanya'da yaşadığını hatırlatan Balde, "Yaşadığım en soğuk günlerde bile hava 10-15 derece arasında olurdu. Ben o havalarda bile çok üşürdüm. Krassnador ise inanılmaz soğuk. Dakar'a gelirken hava -9 dereceydi. Döneceğim zaman hava yine aynı olacak. Şehirde kalan dostlarımla konuştum. Pazartesi'ye kadar kar yokmuş havada -3 derece falanmış. Çok soğuk değilmiş. Düşünün çok soğuk değilmiş" diye isyan etti.
 
Balde, Senegal'de forvette çok fazla alternatif olduğu için kendisine şans gelmediği kabul ederken, "Demba, Chelsea'ye gitti. Sow ise Türkiye'de. Dame, Rusya'da çok iyi. Papiss ise Premier Lig'de. Ben kararlara her zaman saygılıyım. Bu arkadaşlarımla da her zaman sohbet ediyorum. Moussa'nın beni F.Bahçe'ye önerdiğini bir kaç farklı kaynaktan okudum. Şimdiye kadar teklif almadım. Kulübüm aldı mı bilmem. Ama alırsam ve kulübüm de izin verirse seve seve giderim. En azın İstanbul'da bu kadar üşümem" dedi.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com