"Fenerbahçe kadar olamadık"

"Fenerbahçe kadar olamadık"
İstiklal Savaşı kahramanlarından Kazım Karabekir’in 71 yaşındaki kızı Timsal Karabekir, İlker Başbuğ, Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan başta olmak üzere Ergenekon davasında yargılanan çok sayıda ismin haksızlığa uğradığını iddia ederek, "Fenerbahçe kadar ol
Kazım Karabekir'in kızı Timsal Karabekir, geçtiğimiz günlerde Silivri’de görülen Ergenekon Davası’nı izlemek için ilk kez duruşma salonuna gitti. Bugünlerde sağlık sorunları nedeniyle yürümekte güçlük çeken Timsal Karabekir duruşma sırasında Mustafa Balbay, Tuncay Özkan ve Doğu Perinçek’le kısa süreli diyaloglar yaşadığını söyledi.
 
Vatan gazetesinin haberine göre, Karabekir’in bundan sonraki en büyük arzusu ise İlker Başbuğ’un çıkacağı ilk duruşmaya katılarak, Başbuğ’u Silivri’de ziyaret etmek.
 
Silivri ziyareti hakkında bilgi veren Timsal Karabekir, "Mustafa'yı, Tuncay'ı solgun ve üzgün gördüm. Uğradıkları haksızlıklar karşısında ızdırap çekiyorum. Babam için de haksızlık yapılmıştı. Ama askeri dimdik durdu ve onu idamdan kurtardı. Bizler maalesef bu duruşu gösteremedik. Fenerbahçeliler kadar olamadık" dedi.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com