Fenerbahçe kongresinde flaş gelişme

Fenerbahçe kongresinde flaş gelişme
Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda başkanlığı aday olan Murat Çelikel, adaylıktan çekildiğini söyledi.

Kongre Divan Başkanlığı'na bir yazı gönderen Çelikel, Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu sıkıntılı sürecin atlatılması adına ekibiyle birlikte programlarını hazırladığını ve adaylığını açıkladığını belirterek, şunları söyledi;

"Programımız doğrultusunda, sportif başarımızın kalıcı olması, yeni gelir kaynakları yaratılması ve de kulübümüze yeni tesisler kazandırılması adına yoğun ve başarılı çalışmalar yaptık. Ancak tüm bu çalışmaları yaparken, camiamızdan gelen objektif değerlendirmeleri de göz ardı etmemiz mümkün değildi. Gelişen süreç içerisinde, yapmış olduğumuz görüşmelerden çıkardığımız sonuç;

Fenerbahçemiz'in mevcut kongremize tek adayla gitmesinin zorunluluğu oldu. Bu doğrultuda ekibimizde yer alan arkadaşlarımızla yaptığımız istişare sonucu başkan adaylığından çekilme kararı aldık.

Diğer yandan hazırlamış olduğumuz tüm projelerin, Fenerbahçe adına Yönetim Kurulumuz'un emrinde olduğunu da bildirmek isterim."
(NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com