Fenerbahçe taraftarı Hacıosmanoğlu'na saldırdı

Fenerbahçe taraftarı Hacıosmanoğlu'na saldırdı
Fenerbahçe – Trabzonspor maçı sonrası futbolcular arasında yükselen tansiyon saha dışına da yansındı. Fenerbahçe taraftar arabasına binmek isteyen İbrahim Hacıosmanoğlu’na saldırdı.

İbrahim Hacıosmanoğlu maç sonrası röportaj verirken taraftarın sözlü tacizine maruz kaldı daha sonra taraftar taşla, şişeyle Hacıosmanoğlu’nun arabasına saldırdı.
 
Golsüz berabere sonuçlanan maçın ardından protokol tribünü çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan aracına bineceği sıra bir grup Fenerbahçe taraftarının saldırısına uğradı.
 
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu basın mensuplarına açıklama yaparken bir taraftarın  "Başkan başkan hakemi kaça satın aldınız?" diye bağırınca, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu da "Onu siz gidin kendi başkanınıza sorun" diye cevap verince arbede yaşandı.
 
Taraftara kızan Haciosmanoğlu zorla bindirildiği arabasından taraftarın taş atması üzerine inmeye çalıştı ancak korumaları izin vermedi.

 
Taraftarları önlemek için polis ekipleri müdahale ederken, stat önünde arbede yaşandı. Güvenlik gerekçesiyle İbrahim Hacıosmanoğlu'nun aracı stadın otoparkına geri döndü. Taraftarların dağılmasının ardından Hacıosmanoğlu, stattan ayrıldı. Trabzonspor yönetimi ise Fenerbahçe yönetimine ve polise tepki gösterdi. Bu olayın bir kurgu olduğunu iddia ettiler. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com