Fenerbahçe Taraftarı tarih yazacak!

Fenerbahçe Taraftarı tarih yazacak!
Taraftarlar neredeyse her Fenerbahçe kongre üyesine, 'İBB maçı biletini nasıl bulurum?' diye sordu!

Fenerbahçeli taraftarlar bugün Faruk Ilgaz tesislerinde yapılan olağanüstü genel kurul toplantısını yakından takip ettiler. Hemen hepsi Aziz Yıldırım ve yönetime  olan desteklerini belirttiler. Fakat hepsinin ortak bir isteği vardı. İBB maçının bileti. Taraftarlar neredeyse her Fenerbahçe kongre üyesine, 'İBB maçı biletini nasıl bulurum?' diye sordu.

KULÜBÜN TELEFONLARI KİLİTLENDİ

Bu arada aldığımız bilgilere göre Fenerbahçe taraftarları son bir haftadır kulübün telefonlarını da kilitlemiş durumda. Birçoğu bilet ayırtma talebinde bulurken, bazı taraftarların İBB maçını Olimpiyat stadında oynama talebinde bulunduğu öğrenildi.

MAÇI OLİMPİYAT'TA OYNAYALIM

Kulübü arayan bazı taraftarların, '53 bin kişilik Saracoğlu bize yetmez. Bilet de bulamayız. Lütfen bu maçı Olimpiyat'ta oynayalım' diye adeta yalvardıkları belirtildi.

AVUSTRALYA'DAN BİLE BİLER İSTİYORLAR

Kulüpten aldığımız bilgilere göre İzmir, Ankara ve Türkiye'nin neredeyse tüm illeri ile ABD ve Avustralya'dan bile bilet talepleri yağıyor. Hatta kulübe bir telefon geldiği, Meksika'dan yaşadığını belirten bir Fenerbahçe taraftarının İBB maçı için bilet sorduğu öğrenildi. Bu arada yönetim İBB maçının biletlerinin karaborsaya düşmemesi için Emniyet ile ortak çalışma yapmaya hazırlanıyor.

SİVİL GÜVENLİKLE KARABORSA ÖNLEMİ

Yönetimin karaborsayı önlemek için Saracoğlu etrafında özel olarak sivil  güvenlikler kullanacak. Sivil güvenlikler karaborsa bilet satmaya çalışanları polise şikayet edecek.

'BİN TL'YE MAÇ BİLETİ SATARIZ'

Karaborsa bilet satanların ise ellerini şimdiden ovuşturmaya başladıkları bilgileri gelmeye başladı. Karaborsacıların Fenerbahçe-İBB maçının bir biletini bin TL'ye bile satabilecekleri için bilet satış günü stat gişeleri önünde sabahlayacakları öğrenildi. Yönetimin geçen yılların aksine bir kişiye dört değil iki bilet satmamak için de girişimleri sürüyor.

STADA GİREMEYENLER İÇİN DEV EKRAN

Öte yandan İBB maçına girmeyi başaramayan Fenerbahçe taraftarlarının yine stadın etrafında olacağı, yönetimin ise onlar için dev ekran kurdurarak maçı tribünlerdeki taraftarlarla birlikte izlemesini sağlamayı düşündüğü bilgileri yine bizim kulağımıza kadar gelenler arasında.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com