Fenerbahçe-Telekom maçına 'kar' engeli

Fenerbahçe-Telekom maçına 'kar' engeli
Fenerbahçe Ülker oyuncularını taşıyan otobüs yoğun kar yağışı nedeniyle yolda kaldı. Takımın oyuncularından Hakan Demirel, mahsur kaldıkları anın fotoğraflarını twitter'dan paylaştı. Kafilenin maçın oynanacağı salona ulaşamaması üzerine maç yarına ertelen

Fenerbahçe Ülker kafilesi Ankara'daki yoğun kar yağışı nedeniyle yolda kaldı. 17:00'de başlayacak olan Türk Telekom maçı ise yarına ertelendi.

Sarı-lacivertli ekibin oyuncularından Hakan Demirel, yolda yaşadıklarını twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Demirel çektiği fotoğrafların yanına şu açıklamayı yazdı:

"Şuan Ankara İncek’teki tesislerimizin önünde mahsur kaldık. Maçın akıbeti belli değil. Bizi kurtarmaya gelen greyder de kaldı. Bakalım ne olacak?"

"2 buçuk saattir otobüsteyiz. Allah'tan tesislerdeki şefimiz tost getirdi biraz önce.. Hayati tehlikemiz yok"

Beko Basketbol Ligi'nde Türk Telekom ile Fenerbahçe Ülker arasında yapılması gereken karşılaşma, sarı-lacivertli ekibin hava muhalefeti nedeniyle salona gelememesi üzerine ertelendi.

Sarı-lacivertli kafileyi taşıyan otobüs, kulübün İncek'teki tesislerinden yoğun kar yağışı nedeniyle yola çıkamadı.

Fenerbahçe Ülker, maçın teknik komiseri Nihat Kamber ile Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Koordinatörü Ahmet Araşan arasında yapılan telefon görüşmesinde belirlenen 2 saatlik süre içinde de salona ulaşamayınca, karşılaşma yarın saat 13.00'a ertelendi.
 
TT'DEN İTİRAZ

Bu arada Türk Telekom Kulübü yetkilileri, maçın ertelenmesiyle ilgili olarak Türkiye Basketbol Federasyonu'na itiraz dilekçesi verdi.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com