Fenerbahçe Trabzonspor'a pes ettirdi!

Fenerbahçe Trabzonspor'a pes ettirdi!
Trabzonspor Kulübü, Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nun yaptığı açıklamalara resmi internet sitesinden cevap verdi.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nun geçtiğimiz cuma günü yaptığı açıklamalar sonrasında Trabzonspor'dan cevap geldi. Bordo-mavili kulüp resmi internet sitesi aracılığıyla tartışmayı daha fazla uzatmayacaklarını dile getirdi.

İşte Trabzonspor'un resmi internet sitesinden yapılan o açıklama:

"Fenerbahçe Asbaşkanı'nın 11 Mart Cuma günü yaptığı açıklamalara vereceğimiz cevap ülke futbolunda kaos ortamının daha da ileri seviyelere taşınmaması adına sonraya bırakılmıştır.

Trabzonspor Kulübü olarak sezon başından bu yana sergilemeye çalıştığımız sağduyulu tutumun son noktası olarak gördüğümüz bir anda kaleme aldığımız bildiri herkesin eteğindeki taşları dökmesini sağlamıştır.

Camiamız, rengini belli eden bu çevrelere karşı bundan böyle de her zaman dikkatli ve hassas davranacaktır.

Fenerbahçe Asbaşkanı'nın güncel gerçeklerden uzak, suçluluk psikoloji ve demogoji yüklü ifadelerinin kulübümüzün saygınlığına ve haklı serzenişlerine herhangi bir darbe vuramayacağı açıktır. Söylediği her cümleye karşı cevabımız da hazırdır.

Ancak yönetim kurulumuz konuyu bir kez daha değerlendirmiş, ligde kritik maçların oynandığı ve derbi haftalarına girilen süreçte tansiyonu arttıracak eylemlerin fayda getirmeyeceği fikrine varmıştır.

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında yılların getirdiği rekabete dayalı gerginliğin giderilmesi doğrultusunda Başkanımız Sayın Sadri Şener ve yönetim kurulumuzun göreve seçildiği günden bu yana sergilediği çabalar ortadadır.

Bu vesileyle umarız başta Fenerbahçe olmak üzere kulüplerimizi yönetenler, futbolu yönlendirenler ve kamuoyunu oluşturanlar bir an önce özeleştirilerini yaparlar ve ligin geri kalan bölümünün "fair play" kurallarında tamlanması adına üzerlerine düşeni yerine getirirler.

Saygılarımızla"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com