"Fenerbahçe ve Beşiktaş satılmıştır"

"Fenerbahçe ve Beşiktaş satılmıştır"
Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Mahmut Uslu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Mahmut Uslu, Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'da oyunun Aziz Yıldırım'a olduğunu, 100-150 kişilik bir grubunun bulunduğunu, kendilerine sorarlarsa da Yıldırım'ı işaret edeceğini söyledi.

Fenerbahçe'de yönetici olarak görev yaptığını, Başkan Aziz Yıldırım'la da kavga ederek ayrılmasına rağmen Yıldırım'a övgüler yağdıran Mahmut Uslu, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Aziz Yıldırım'ı iyi tanıdığını ve 9.5 - 10 yıl kendisiyle çalıştığını da belirten Uslu, "Çalıştığım süreyle iftihar ederim. Münakaşa ederek ayrıldım. Aziz Yıldırım, aslan gibi bir adam, adam gibi adam. Benim tek oyum var, beni seven 100-150 kişilik grubum var. Ben oyumu Aziz Yıldırım'a atacağım. Beni sevenler bana sorarsa onlara da bunu söyleyeceğim." dedi.

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ SATILMIŞTIR

Mahmut Uslu, 3 Temmuz 2011 şike süreci olarak bilinen olaylarla ilgili de açıklamalarda bulunurken, "Türkiye ve Fenerbahçe satılmıştır, Beşiktaş da satılmıştır. Oraya kimler gittiyse 3 Temmuz'dan sonra, onlar yapmıştır. Belçika'dan beni aradılar, bana bunu söylediler. Ben o akşam size bağlanıp bunu anlattım. Kimse de bana cevap vermedi. Şimdi önemli yerlerde olan, önemli arkadaşlardan bahsediyorum. Federasyon yetkilileri tarafından bu yanlışlar yapılmıştır. Şu olmuş, bu olmuş deniyor polis fezlekesinde. Bununla insan asılır mı?"

Mahmut Uslu, narenciye bahçeleriyle uğraştığını ve bu işten fırsat kalmadığını dile getirince, programın yorumcusu Erman Toroğlu "Tarlalar nasıl sürülür" diye sordu. Uslu, bunun üzerine sinirlenerek; "Ben de size balıkları sorarım o zaman. Beni konuşturmayın, 1 milyon, 2 milyon balıklara ne oldu" dedi.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com