Fenerbahçe'de büyük endişe!

Fenerbahçe'de büyük endişe!
Kupa ve ikincilik giderse...
Aykut Hoca’nın yakın çevresi, sezonun kupasız ve Devler Ligi vizesi alınamadan bitirilmesi halinde tecrübeli çalıştırıcının ‘istifa etmesinden’ endişe ediyor...
 
Aykut Kocaman’ın sezon ortasında söylediği “Sezon sonu hesaplaşacağız” sözü acaba görevi mi bırakacak şeklinde yorumlanmıştı.
 
Ligin bitimine 15 günden az bir süre kala söyleyeceği sözler merak edilen Kocaman önümüzdeki sezon için şu an yapılandırma çalışmalarına başlamış durumda.
 
İstediği yerli oyuncuların listesini başkan Aziz Yıldırım’a teslim etti bile. Seneye Samandıra Tesisleri’ne alınacak yeni ekipmanlar için araştırmalar çoktan yapıldı. Ayrıca başkan Aziz Yıldırım’ın “Ben olduğum sürece görevde” dediği Kocaman, yönetimin neredeyse tamamının takdir ettiği bir konuma da ulaştı.
 
TEK SORUN TEPKİ
 
Ancak en hassas konu olan taraftar tepkisi bir anda hocayı istifa eşiğine sürükleyebilir. Kocaman’ın yakın çevresi deneyimli hocanın görevi bırakma gibi bir durumun olmadığına dikkat çekse de “Takım Türkiye Kupası’ndan elenir, lig ikinciliğini de Beşiktaş’a kaptırırsa, taraftarın aşırı tepkisi Kocaman’ın istifa sürecini tetikler” yorumunu yapıyor. (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com