Fenerbahçe'de 'imza şov' geliyor

Fenerbahçe'de 'imza şov' geliyor
Koç ve Özdemir'e giderek, “Rakam konuşmayalım, sözleşme yenileyelim” diyen Emre, Mert, Selçuk, Uğur ve Bekir'i de ikna etti. Yönetim imza şova hazırlanıyor!

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'ndan duygulandıran davranış. Soruşturma kapsamında takım içinde yaptığı ağabeylik sayesinde kaynaşmayı sağlayan Emre'nin, Nihat Özdemir ve Ali Koç ile konuşarak, “Sözleşmemi yenilemek istiyorum. Sizinle herhangi bir rakam da konuşmayacağım. Hazırlatacağınız sözleşmeye imza atmaya hazırım” dediği öğrenildi.

Yıldırım üç isim üzerinde durdu
Emre'nin bu kararını Aziz Yıldırım'ı yaptığı ziyaret sonrası aldığı, Başkan Yıldırım'ın Emre'ye, “Bu takımın temel direği sensin. Benim oğlum gibisin. Herkes gitse de senin Alex'in ve Volkan'ın kalmasını istiyorum” sözlerinden sonra Emre'nin çok duygulandığı ve Özdemir ile Koç ile konuşarak sözleşmesini uzatma kararını bildirdiği öğrenildi.

Emre ile 4 yıllık sözleşme
Yönetimin Emre ile 4 yıllık daha sözleşme yapmayı planladığı, tecrübeli futbolcunun hiçbir hak kaybına uğramadan şu anda aldığı paranın garanti edilmesi için çalışmalarına devam ettiği bildirildi. 31'lik Emre'nin yanı sıra Mert, Selçuk, Uğur ve Bekir ile önümüzdeki günlerde basın huzurunda sözleşme yenileceği, bu oyuncuları da Emre'nin ikna ettiği bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com