Fenerbahçe'de işler iyice karıştı

Fenerbahçe'de işler iyice karıştı
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın devam edip etmeyeceği konusu tam bir bilmeceye dönüştü. Dün devam yönünde olumlu bir hava varken, bugün rüzgar tam tersi yönde.

Karabükspor yenilgisinin ardından istifa kararı alan Aykut Kocaman'ın durumu Fenerbahçe'de hala belirsizliğini koruyor.

Fenerbahçeli yöneticiler Aykut Kocaman'ın dün devam etme yönünde olduğunu, ancak bugün tecrübeli teknik adamın bırakmaya daha yakın olduğunu belirtiyor. Yönetimde Kocaman nedeniyle telefon trafiği üst düzeyde. Devam yönünde karar alması beklenen Aykut Kocaman'ın bugün ailesinin baskısı nedeniyle devam etmeye olumsuz baktığı, yöneticilerin telefonuna çıkmadığı belirtiliyor. Kocaman’ın özellikle tribünlerin protestosundan etkilendiği, Karabük maçı sonrası verdiği demeçlerin paralelinde hareket etmek istediği de ifade edildi.

Yönetimin bugün aralıklarla bir araya geldiği ve Aykut Kocaman’ın “Görevde kalma kararını” netleştirmek için çaba sarfettiği belirtildi. Fenerbahçe yönetiminin, Kocaman’ın bırakması halinde teknik direktör konusunda sıkıntıya girmek istemediği, zira kafalarında bir aday da belirlemedikleri bildirildi.

Sosyal medyada Aykut Kocaman'ın görevini resmen bıraktığı belirtilse de bu bilgi henüz Fenerbahçeli yöneticiler tarafından doğrulanmadı.(MUK)

Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com