Fenerbahçe'de Popescu endişesi

Fenerbahçe'de Popescu endişesi
Fenerbahçe, UEFA Disiplin Kurulu’na giren eski futbolcudan rahatsız.

Şike konusunda karar vermek için 24 Mayıs'ta toplanacak kurulda yer alan Rumen efsanenin Galatasaraylı olduğunu ve aleyhlerinde çalıştığını UEFA'ya ileten sarı-lacivertli yöneticiler, Popescu'nun bu davadan el çektirilmesini istedi.

Türkiye'deki şike soruşturması için 31 Mayıs'ta kesin kararını açıklaması beklenen UEFA'nın 24 Mayıs'ta gerçekleştireceği Disiplin Kurulu toplantısında eski Galatasaraylı Georghe Popescu da oy kullanacak. UEFA'dan sadece şike soruşturmasında adı geçen takımlara ceza gelmesi, diğerlerine ceza gelmemesi için büyük bir kulis çalışması içerisine giren ve TFF'ye aldığı kararlar nedeniyle tam anlamıyla savaş açan Galatasaray Yönetimi, Popescu'nun birkaç hafta önce yeni üye olarak UEFA Disiplin Kurulu'na seçilmesiyle rahatladı.

DETAYLARI ÖĞRENİP RAPOR ETTİ

Popescu, Galatasaray'ın ceza almama umudunu arttırırken, "Cim Bom da Avrupa'ya katılmasın" düşüncesine sahip olan Fenerli yöneticileri ise tedirgin etti. UEFA'da çok sevilen ve güven duyulan Popescu'nun Galatasaray ile görüştüğü ancak dava süreci ile ilgili net bilgiler vermediği öğrenildi. Popescu'nun Türkiye'deki çevresi sayesinde şike sürecini bütün gerçekliği ile öğrenip kurul üyelerine rapor ettiği ifade edildi. Fenerli yöneticiler ise Popescu'nun durumunu UEFA'ya bildirip, kendisinin davadan el çektirilmesini istedi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com