Fenerbahçe'de Salih operasyonu

Fenerbahçe'de Salih operasyonu
Fenerbahçe’nin büyük yıldızı olmaya aday futbolcusu ile ilgili olarak teknik kadro ve yönetim kolları sıvadı.

Fenerbahçe yönetimi, genç yaşı ve müthiş yeteneği ile bir anda Avrupa takımlarının gözdesi haline gelen Salih için bir dizi önlem alıyor. Bir anda medyanın ve taraftarın ilgi odağı haline gelen genç yıldızın performansının düşmemesi ve kendini geliştirmeye devam etmesi için teknik direktör Aykut kocaman'ın tavsiyesiyle önlemler alınacak.

1- IMAGEMAKER TUTULACAK

Bu kişi, birçok yıldızda olduğu gibi genç Salih Uçan’ı yetiştirecek ve nerede nasıl konuşacağını öğretecek. Teknik direktör Aykut Kocaman da zaman zaman yapacağı basın toplantılarında Salih’i yanına alıp medya ile sıcak temas kurmasını sağlayacak. Bineceği arabadan tutun giyimine kadar her şeye bu imagemaker karar verecek. Kısacası Salih Uçan’ın neler yapacağından bu kişi sorumlu olacak.

2- PSİKİYATR VE YAŞAM KOÇU DESTEĞİ

Fenerbahçe formasını giymeye başladığı günden bu yana hızlı bir yükseliş gösteren genç oyuncunun başının dönmemesi için de her türlü ortam sağlanacak. Yine aynı şekilde önümüzdeki sezondan itibaren psikiyatr desteği ve yaşam koçu desteğiyle şımarmaması, fiziksel olarak yapacağı çalışmalara zihinsel destek de sağlanacak. Böylece Salih’in şöhret basamaklarını adım adım tırmanması sağlanacak.

3- BİREYSEL ANTRENÖR DESTEĞİ

Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde yapılan antrenmanlarda özellikle Emre Belözoğlu genç oyuncu ile yakından ilgileniyor. Salih Uçan da kendisine Emre’yi örnek almış durumda. Ancak tüm bu desteklere rağmen Salih idmanlar dışında kulüp teknik kadrosundan birisi ya da özel bir hocayla ekstra çalışmalar yapacak. Böylece eksiklerini kapaması sağlanırken teknik ve taktik anlamda da kendisini geliştirmesine fırsat verilecek. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com