Fenerbahçe'den Alex ve Emre açıklaması!

Fenerbahçe'den Alex ve Emre açıklaması!
Sarı-Lacivertli kulüp resmi internet sitesinden Emre Belözoğlu transferiyle ilgili bir açıklama yaptı.
Kulübün sitesinden yapılan açıklama şöyle: 
 
2008 yılında renklerimize dahil olan, 4 yıl süreyle formamızı başarıyla taşıyan Milli Oyuncu Emre Belözoğlu’nun yeniden kadromuza dahil olması yönündeki görüşmelerin başladığını önceki gün Kamu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirmiştik.
 
İlgili bilgilendirmenin hemen ardından, çeşitli mecralarda, bu sürece dair bazı asılsız ve ’şimdiden yıpratma’ odaklı ve niyetli haberlerin hızla üretildiğini görmekteyiz.
 
Bu bağlamda, bugünkü Vatan Gazetesi’nde, "Özür  Dileriz, Gel Takıma Ağabeylik Yap" manşetiyle yer alan haberin tamamen asılsız olduğunu vurgulamak isteriz.
 
Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım’ın, kulübümüze transferi gündemde olan eski oyuncumuz Emre Belözoğlu’yla ilgili iddia edildiği içerikte herhangi bir görüşmesi olmamıştır.
 
Benzer şekilde bugün Milliyet Gazetesi’nde imzasız olarak yer alan haberde, Sayın Başkanımızın, "Eğer Alex sözleşme imzalamasaydı onu da geri alırdım" dediği yönündeki ifadeler de gerçek dışıdır.
 
Yukarıdaki haberlerden yola çıkarak, yer yer imzasız yer yer de muhabir imzası kullanılarak yaratılmaya çalışılan algıyı anlıyor; Kulübümüzün bireylerini ve eski/yeni oyuncularını ’yıpratmaya’ yönelik bu politikaya dikkat çekiyor, bu tip haberlere itibar edilmemesini rica ediyoruz.
 
Bu vesileyle, transfer çalışmalarının Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman’ın raporu ve onayı doğrultusunda; Futbol Şubesinden Sorumlu Yöneticimiz Sayın Ali Yıldırım’ın katkılarıyla yapıldığını da hatırlatmak isteriz. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com