"Fenerbahçe'den Futbolcu..."

"Fenerbahçe'den Futbolcu..."
3 Temmuz'da başlayan şike ve teşvik soruşturmasındaki süreçte zaman zaman rakiplerini kızdıran, ancak yerinde tespitleri, öngörüleri sonradan bir bir gerçekleşen Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, şimdi de Fenerbahçe'ye barış
Yakın çevresine konuşan Cim-Bom'un patronu, başta Lugano ve Niang olmak üzere yabancı futbolcularının önemli bir bölümünün ayrılma kararı aldığı ve Fenerbahçe Yönetimi'nin satışına izin vermeyi düşündüğü futbolcular konusunda herhangi bir düşünceleri olmadığının altını çizdi.

 
Aysal'ın gündemdeki bu konuyla ilgili olarak, “Fenerbahçe'nin hiçbir oyuncusuna talip değiliz. Hassas bir dönemden geçiyoruz ve fırsatçılık yapmayız. Umarım Fenerbahçeli futbolculardan gitmeyi düşünen varsa, kararını yeniden gözden geçirir. Ama serbest kalsalar da ben Fenerbahçe'den oyuncu almam” diye konuştuğu öğrenildi.

 
Aysal, daha önce de Fenerbahçe'nin küme düşmesi durumunda oyuncularını kiralama düşüncesinde olan bazı yöneticilerin girişimini de engellemişti. Diğer taraftan Galatasaray Başkanı Aysal'ın göreve gelişinin 100. günü nedeniyle Lig TV'de konuk olacağı programın da, UEFA'nın Fenerbahçe'yi men etmesinin ardından askıya alındığı öğrenildi. Aysal'ın bununla ilgili olarak da, “Böyle bir ortamda çıkıp 100 günü anlatmak ne kadar doğru olur” dediği bildirildi.

Özdemir'e yanıt
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile istifa eden Fenerbahçe 2. Başkanı Nihat Özdemir arasında geçen telefon görüşmesinin detayları belli oldu. Özdemir'in, “Şimdi mutlu musunuz?” sözlerine karşılık Aysal'ın, “Ben bu pahalı takımı sizinle rakip olmak için kurdum. Fenerbahçe'nin düşmesi bizi mutlu etmez. Baştan beri ağır ceza gelir diye söylüyorum. Dikkat eden bugüne kadar Fenerbahçe ismini ağzımıza almadık. Resmi açıklamalarda da dile getirmedik. Keşke dikkate alınsaydık” yanıtını verdiği bildirildi. Ancak görüşmenin devamında telefonun kesildiği ve Nihat Özdemir tarafından kullanıldığı iddia edilen ağır sözlerin Aysal'a ulaşmadığı öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com