Fenerbahçe'den otobüs saldırısı açıklaması

Fenerbahçe'den otobüs saldırısı açıklaması
Fenerbahçe ile Kayserispor arasında oynanan karşılaşma öncesi yaşanan olaylarla ilgili Fenerbahçe Kulübü'nden bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Futbol Takımımızın, 2 Aralık 2012 tarinde oynadığı Kayserispor müsabakası öncesinde meydana gelen olaylara dair; Kulübümüz, tüm yasal ve idari girişimlerde bulunarak, konuya gösterdiği hassasiyeti ve konunun takipçisi olacağı yönündeki kararlılığını kamuoyu ile paylaşmıştır.

Bununla birlikte, gelinen aşamada; 'olayın sorumlularının tespiti ve yapılan soruşturmanın hangi aşamada olduğuna dair' tüm ısrarlarımıza rağmen tarafımıza herhangi bir bilgi ulaşmamış, ulaştırılmamıştır.

Bu nedenle; Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu ve camiasının, olayların ve sorumluların akibeti hakkında, kamuoyu tanıklığında bilgilendirilmeyi talep etme gerekliliği ortaya çıkmıştır.

Bilinmelidir ki yaşananların tarafımızca unutulması ya da kabullenilmesi sözkonusu değildir.

Bu konudaki kararlılığımız ve beklentimiz o denli yüksektir ki; söz konusu idari ve yasal soruşturmaların gereğinin yerine getirilmesini engelleyen her kişi ve kurum hakkında da yasal yollara başvuracağımızın bilinmesini isteriz."(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com