Fenerbahçe'den son dakika açıklaması

Fenerbahçe'den son dakika açıklaması
Sabiha Gökçen’den Şükrü Saraçoğlu Stadı'na taraftarların yoğun ilgisi nedeniyler dün gece yaklaşık 4.5 saatte ulaşabilen Aziz Yıldırım ve Fenerbahçeli Yöneticiler bugün yaptığı toplantı sona erdi.

Toplantı sonrasında yapılan açıklamada, Aziz Yıldırım'a verilen destekten dolayı Fenerbahçe taraftarlarına, Beşiktaş'a ve Galatasaray'a teşekkür edildi.

Toplantıda gündeme dair kısa bir değerlendirme yapıldığı açıklandı ve nihai kararın 24 Ocak Cuma günü yapılacak toplantı ile verileceği belirtildi.

İşte o toplantıdan yapılan açıklama:

"Öncelikle Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'a verdiğiniz eşsiz destekten dolayı Divan ve Kongre Üyelerimize, Büyük Fenerbahçe taraftarına,

Ülkemizin dört bir yanından mesafe gözetmeksizin büyük katkı sağlayan derneklerimize,

Renk ve rekabet ayrımı gözetmeksizin Aziz Yıldırım'a destek olan, başta Beşiktaş olmak üzere Galatasaray ve diğer kulüp taraftarlarına,

Bu kadar yüksek ve öngörülemez katılıma rağmen, bu buluşmanın herhangi bir olumsuzluk yaşanmaksızın tamamlanması için azami gayret gösteren tüm yetkilileri teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı bildiririz.

Bununla birlikte,

22.01.2014 tarihli Yönetim Kurulu toplantımızda gündeme dair kısa bir değerlendirme yapılarak yaşanılan gelişmelere dair kulübümüzün ilgili kurum ve birimleriyle gerekli çalışmaların yapılmasına, Fenerbahçe açısından hassas ve bir o kadar da önemli bu süreç hakkında nihai karara varılabilmesi için 24.01.2014 tarihinde Yönetim Kurulu toplantısı yapılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü"

(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com