Fenerbahçe'den TRT'ye sert tepki!

Fenerbahçe'den TRT'ye sert tepki!
Sarı-lacivertli kulüp, TRT'nin yayınladığı bir video ile ilgili açıklama yayınladı.

Sansürsüzhaber - Fenerbahçe Kulübü, TRT'de yayınlanan bir videonun sarı lacivertli tepki toplamasının ardından konuyla ilgili bir açıklama yayınladı. Sarı-lacivertli kulüp, yayınlanan o videoyu kınarken, 'devlet televizyonunun tarafsızlığını yitirdiğini' belirten bir ifade kullandı. 

İşte Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama : 
 
"Türk Futbolu'nun pek çok paydaşını etkileyen hukuki sürecin ilk gününden bu yana, bazı basın yayın organlarının 'karar verici mekanizmaların' görevlerine soyunduklarını; bu çerçevede pek çok kez savcı ve hakim rollerini üstlendiklerini gördük.
 
Kulübümüz adı üzerinden milyonları hedef alan bu sistematik karalama ve linç kampanyasının bir parçası olanlara, gerek hukuki gerekse kurumsal haklarımızı kullanarak karşılık verdik.

Bu bağlamda; TRT Haber Kanalı'nın, hakaretamiz bir animasyon filmle, mizah sınırının ölçüsünü kaçırdığı; 104 yıllık bir geçmişi ile Türk Sporu'nun lokomotifi olan kulübümüzü küçük düşürmeye çalıştığı, açıkça görülmektedir.
 
Türk Ulusu'nun kanalı olarak,'tarafsız' kalmak zorunda olan TRT Haber Kanalı'nın bu yayınını ve bu yayına izin veren karar merciini kınıyor; terbiye sınırlarını aşan bu yayın karşısında tüm hukuki ve yasal haklarımızı kullanacağımızın bilinmesini istiyoruz.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, dün olduğu gibi bugün ve bundan sonra da; onurumuzu, haklarımızı, bizi biz yapan değerleri hedef alan her kurum ve kuruluşa karşı, yasal yaptırımlarımızın tamamını kullanmaya devam edeceğiz." (EME)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com