Fenerbahçe'den UEFA'ya tepki

Fenerbahçe'den UEFA'ya tepki
Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ahmet Tahir Perek, UEFA'nın Finansal Fair Play çerçevesinde 23 kulübe uyguladığı tedbir kararı hakkında açıklamalarda bulundu.

UEFA, 2012-13 sezonunda Avrupa kupalarına katılan 23 kulübün gecikmiş borçları nedeniyle alacakları ödüllere ihtiyati tedbir uyguladı. Bu kulüpler arasında Eskişehirspor ve Fenerbahçe de yer alıyor.

Eğer 30 Eylül'e kadar UEFA'ya gerekli bildirimler yapılmazsa bu kulüpler Avrupa kupalarında hak ettikleri para ödüllerini alamayacaklar. Bu uygulama hakkında Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ahmet Tahir Perek, Hürriyet'e açıklamalarda bulundu.

İşte Tahir Perek’in açıklamaları:

"Bu genel bir yazı. Herhangi bir problem yok. Kimseye de borcumuz yok. Öyle bir yazının gelmesi normal. Bir ihtar olması için birinin şikayette bulunması lazım. Kimseye bir borcumuz yok. Hiçbir şikayet de yok. O nedenle çok önemli bir durum değil, sıradan rutin bir uygulama. Bize UEFA’dan 1 milyon Euro, bu da gelemese bile olur zaten."

Avukat Emin Özkurt ise yaptığı açıklamada "Konu hakkında fazla bilgim yok, araştırma yaptıktan sonra daha net bilgi verebilirim" dedi.(MUT)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com