Fenerbahçeli yöneticilerden şok itiraf!

Fenerbahçeli yöneticilerden şok itiraf!
"Yenilseydik sahayı basacaklardı"
Maçta yüzlerce meşale yakan taraftarların, bir o kadarını da olası mağlubiyet halinde futbolculara atmak için sakladıklarını tespit eden yöneticiler büyük bir faciadan dönüldüğü fikrinde birleşti
 
Tansiyonu bir saniye olsun inmediği dev derbide, facianın eşiğinden dönüldü. 90 dakika esnasında bazı kendini bilmez kişiler sahayı yabancı madde atsalar da korkulan kadar büyük olayların çıkmamasının tek nedenin F.Bahçe’nin maçı kazanmış olmasıydı..
 
LİG TV kameraları futbolcular arasındaki tartışmaları, meşale yakan bazı kişileri gösterse de bir de sadece güvenlik kameralarına yansıyanlar vardı. Peki önceki gece Kadıköy’de ne oldu, neler yaşandı? İşte F.Bahçe yönetiminin yaptığı hasar tespitinden çıkan içler acısı gerçekler..
 
Yöneticiler dün ilk iş olarak Saracoğlu’ndaki güvenlik kameralarının kayıtlarını tek tek izlediler. Amaç yabancı madde ve meşale atanları belirlemekti. Fakat kameralarda öyle detaylar vardı ki, yöneticiler yakılmayan yüzlerce meşale olduğunu tespit etti. Yapılan araştırma sonrası bunun organize bir iş olduğu ve olası F.Bahçe mağlubiyetinde bunların hepsinin yakılıp, sahaya atılacağı belirlendi.
 
GÖRÜNTÜLER EMNİYETTE
 
Yöneticiler bu durumla ilgili olarak “Herhalde meşaleleri yakıp, oluşacak karambolde sahayı basacaklardı” görüşünde birleşti.
Gece geç saatlere kadar kişileri tespit etmeye çalışan yöneticiler görüntüleri emniyet güçleriyle de paylaştı. (BCK)
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com