Fenerbahçe'nin itirazı var

Fenerbahçe'nin itirazı var
Fenerbahçe Spor Kulübü avukatları, "Futbolda şike" davası kapsamında yargılanan Trabzonspor'un eski yöneticileri Sadri Şener ile Nevzat Şakar'ın da aralarında bulunduğu 5 kişi hakkında, Yargıtay 5. Ceza Dairesinin verdiği "beraat onama" kararının bozulmas

Fenerbahçe Spor Kulübü ve Fenerbahçe Futbol A.Ş. adına avukat Metin Çaylav tarafından Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesi için İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesine sunulan dilekçede, eski Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, eski Asbaşkan Nevzat Şakar ve eski yönetim kurulu üyesi Zeki Mazlum ile futbolcu menajeri Mithat Halis ve Mustafa Sani Şener hakkında verilen beraat hükümlerinin bozulması talep edildi.

Dilekçede, İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesinin 2 Temmuz 2012 tarihinde, sanıklar Sadri Şener, Nevzat Şakar, Mustafa Sani Şener, Zeki Mazlum ve Mithat Halis yönünden verdiği kararın bozulması talebiyle ilgili daha önce Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına itiraz edildiği belirtilerek, yargılamayı yapan İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi savcısının da söz konusu sanıklardan Sadri Şener ve Zeki Mazlum hakkındaki beraat kararının bozulması talebiyle temyiz yoluna gittiği hatırlatıldı.(MCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com