Fenerbahçe'nin küme düşmesi üzücü!

Fenerbahçe'nin küme düşmesi üzücü!
"Fenerbahçe'nin küme düşmesi üzücü olur" dedi.
Bugün Trabzonspor Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda Fenerbahçe'nin konuğu oluyor. Maçtan önce Trabzonspor kulübü Asbaşkanı Sebahattin Çakıroğlu bomba açıklamalarda bulundu. Şike olaylarına değinen Çakıroğlu "Senelerden beri, 'şike yapılıyor' diye konuşulur. Yasalarla buna 'dur' denildi. Cezalar açıklandığında 'Adam mı öldürüldü' dediler. Fakat şike, konuşurken yapılan bir gaf ya da bir trafik kazası gibi değil. Son derece organize bir şekilde, bilerek yapılıyor. Dolayısıyla verilen ceza neyse çekilmeli. Trabzonspor'un Fenerbahçe'yle, Fenerbahçe seyircisiyle bir derdi yok. Sadece hakkı olanı istiyor. Hırsızlar, uğursuzlar demeyeceğim ama bazı arkadaşlar kendilerini kurtarmak adına Fenerbahçe'ye çok büyük zararlar verecekler" dedi.
 
Federasyon'un zaman aşımını kaldırmasıyla ilgili olarak da görüşlerini dile getiren Çakıroğlu, "Geçmişte kim ne yapmışsa yanına kâr kalmasın. Kim ne yapmışsa cezasını çeksin. Sana vursunlar, bana vurmasınlar, böyle bir şey yok. Kim yapmışsa ona vursunlar. Bunun içinde Trabzonspor da varsa gereken cezayı alsın" diye konuştu.
 
Çakıroğlu, istifa eden futbol direktörü Ünal Karaman içinse, "Trabzonspor, Ünal Karaman'ı her zaman bekler. Kırgınlık yok. Trabzonspor, Ünal hocanın takımıdır. Kendisinin Trabzonspor sevgisini hiçbirimiz tartışamayız. Ünal hoca keşke Fenerbahçe maçında takımın başında olsaydı. Fenerbahçe maçı, Lazio karşılaşmasından daha önemli" ifadelerini kullandı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com