Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu ilan etti

Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu ilan etti
Ahmet Çakar yorumculuk yaptığı Beyaz TV ekranlarında iddialı açıklamalarda bulundu.

Derin Futbol programında yorumculuk yapan eski Fifa kokartlı hakem Ahmet Çakar Fenerbahçe’nin şampiyonluğunun kesin olduğunu ve Galatasaray’la arasındaki puan farkının ise çift haneli olacağını iddia etti. Çakar’ın bu iddiasına katılmayan Rasim Ozan Kütahyalı ise takım elbisesine iddiaya girdi.   

 

Ahmet Çakar, sezon sonunda Fenerbahçe’nin şampiyon olacağını iddia ederek şunları söyledi; “Fenerbahçe 28. haftada Türk Telekom Arena’ya ya şampiyon gelir ya da dönüşte şampiyonluğu kutlar. Bence ligin şampiyonu Fenerbahçe, yüzde 85 ihtimalle de ikinci Galatasaray olur. Sezon sonu Fenerbahçe ile ligin ikincisi arasındaki puan farkı çift haneli sayılarda olur” dedi.

 

Rasim Ozan Kütahyalı da Çakar’ın bu sözlerine karşılık olarak; “Ben ligin bu kadar erken biteceğine inanmıyorum, Fenerbahçe’nin büyük bir avantajı var, şampiyon olabilir ama bu kadar büyük bir fark olmaz. Fenerbahçe şampiyon olursa 1-2 puan farkla şampiyon olur” dedi.

 

Kütahyalı eğer Fenerbahçe, Galatasaray’a çift haneli sayılarda puan farkı atarsa herkese istediği alırım derken, Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı takım elbisesine iddia girdi. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com