Fenerbahçe'ye hayır diyemedim utanç duyuyorum

Fenerbahçe'ye hayır diyemedim utanç duyuyorum
Carlo Ancelotti oyuncuyken Fenerbahçe'den teklif aldığını ve hiçbir neden yokken reddettiğini açıkladı. Kendisinin hayır diyemediğini, kararını karısının söylediğini belirtti. Bu durumdan utanç duyduğunu söyledi.

Ancelotti Parma’da top koştururken Sarı lacivertliler tarafından İstanbul’a getirildiğini ve şartların çok iyi olmasına rağmen reddettiğini açıkladı.  

Parma’da oyuncu olduğu sırada F.Bahçe’den teklif aldığını söyleyen Ancelotti, “Parma’da işler kötü gittiği dönemde Fenerbahçe’den teklif aldım ama bir heyecan yaşamadım. Bena İstanbul’a gelmemi ve kulübü gördükten sonra karar vermemi istediler. Ayrıca bu olayın gizli kalmasını da istediler. Özel bir uçakla İstanbul’a geldim ve beni binlerce taraftar karşıladı. Parma’da 550 bin dolar kazandığım dönemde bana 3 yıl için 3 milyon dolar teklif ettiler. İmza atmamak için bahaneler uydurdum ama bana her şeyi vermeye hazırdılar. Ardından Parma’ya geri döndüm ama onlara bir cevap vermem gerekiyordu. Sadece telefon açıp ‘Hayır’ demem gerekiyordu ama yapamadım, tavuk gibi davrandım ve cevabımı karım onlara söyledi. Bu yüzden utanç duydum” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL KABUS OLDU

2004/2005 sezonunda Milan’ın başında İstanbul’da oynadığı Şampiyonlar Ligi finali hakkında da konuşan tecrübeli teknik adam, İstanbul’daki bu anısının tam bir kabus olduğunu ve günlerce süren bir depresyona girdiğini de söyledi. (UGE)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com