Fenerbahçe'ye şok yalanlama

Fenerbahçe'ye şok yalanlama
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın istediği Alper Potuk için Eskişehirspor cephesinden yeni açıklama geldi...
Radyospor yayınına katılan Erdal Şahbaz, "Durduk yere böyle bir açıklama yapmadım. Fenerbahçe bize Alper için bir teklifde bulundu. Bu teklifin arkasına böyle bir yalanlamada neden yaptılar bilmiyorum ve yorumda da bulunmak istemiyorum" dedi.
 
AMACIMIZ FİYAT ARTTIRMAK DEĞİL
 
Erdal Şahbaz, bu tip açıklamalarla Alper'in fiyatını mı arttırmaya çalışıyorsunuz şeklindeki soruya ise, "Biz basit düşünmüyoruz. Alper'i mutlaka satacağız diye bir düşüncemiz yok. Sonuçta Galatasaray ve Fenerbahçe'den gelen teklifler var. Kamuoyunda böyle bir algı oluşmuş olabilir ama böyle bir amacımız yok" diye yanıt verdi.
 
G.SARAY İLE GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR
 
Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamaların ardından görüşmelerin durduğunun altını çizen Şahbaz, "Galatasaray ile görüşmelerimiz devam ediyor. Alper için ilk teklifi uzun süre önce Galatasaray yaptı ve görüşmeler devam ediyor. Transferin içeriği ve şartları hakkında bir açıklama yapmam. Biz Alper için 10 milyon euro istiyoruz. Söyleyeceğim tek şey bu. Alper'e gelince, oyuncuyla transferi için gerekli görüşmeleri yaptık" diye konuştu.
 
BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF YOK
 
Eskişehirspor Basın sözcüsü Erdal Şahbaz, Alper için Beşiktaş'dan teklif gelmediğini de ifade etti.
 
AMRABAT 8.5 MİLYON EDİYORSA
 
Bu arada Eskişehirspor, Alper'in Galatasaray'a transferinde Amrabat'ı hedef aldı. eskişehirspor cephesi, "Galatasaray, Amrabat'a 8.5 milyon euro verdiyse Alper'e daha yüksek bir bonservis bedeli vermesi gerekiyor" düşüncesinde.  (BCK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com