Fenerbahçe'yi Yenmeye Hazır!

Fenerbahçe'yi Yenmeye Hazır!
Beşiktaş yönetimi Allen Iverson'ı izlemek isteyenler için Cola Turka Arena'nın dışına da dev ekran kurmaya hazırlanıyor...

Siyah-Beyazlı yönetim, Beşiktaş'ın süper yıldızı Iverson'ı izlemek için gelen taraftarların Cola Turka Arena'yı sığmayacağına inanıyor.

Bu arada daha önce ülkemizde TOFAŞ forması giyen Marc Jackson, İstanbul'u New York'a benzeterek, "Allen orada hiç zorlanmaz çünkü herkes İngilizce konuşuyor" dedi. Mehmet Okur ise, "O Türkiye'ye gelmiş en büyük oyuncu. Bundan böyle diğer Türk takımları da büyük yıldızlar almak için çalışacak" dedi. Okur, Iverson'ın Türkiye'ye kendisini bulacağını ve İstanbul'un onu rehabilite edeceğini de iddia etti.

Eski yıldız Joe Crispin ise Iverson'ı uyararak, "Avrupa'da oyun üniversite düzeyinde fakat dikkat edilmesi gereken basketbolun çok sert oynandığıdır" diye konuştu. Crispian, Türkiye'de ondan çok şey bekleneceğini belirterek, "Beklentileri karşılamazsa esen rüzgar bir anda terse döner. Çünkü Avrupa'da güzel oyun değil başarı insanların gözündedir" diye konuştu.

8 yıldır ABD'nin Atlantic City kentinde pazarla müdürlüğü yapan Iverson'ın Türk dostu Emre Erkul ise, "O Barkley, Jordan veya Kobe gibi büyük bir isimdir. Başlangıçta buna inanamadım ama Iverson, 15 milyonluk dev bir şehre gitti" dedi. Bu arada Erkul, 20 Kasım'da F.Bahçe ile oynanacak maçın Iverson için çok önemli olduğunu belirterek, "Iverson'la F.Bahçe maçıyla ilgili duygularımı paylaştım. O maç ilk büyük maçı olacak. O da bu maçı daha şimdiden kazanmak istiyor" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com