Fener'den Adebayor hamlesi!

Fener'den Adebayor hamlesi!
Fenerbahçe yönetimi, TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın yaptığı açıklama sonrası transferde adeta uçuşa geçti.

Fenerbahçe yönetimi, TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın yaptığı açıklama sonrası transferde adeta uçuşa geçti. Özellikle Fatih Terim'in alınması için özel olarak birkaç kez farklı dönemlerde raporlar hazırladığı Lassana Diarra ve Emmanuel Adebayor için sarı-lacivertli yöneticilerin atağa kalktığı gelen haberler arasında.

AZİZ YILDIRIM, KOÇ'U İSTEDİ

Aziz Yıldırım'ın özel isteğiyle transfer görüşmelerini üstlenen Ali Koç'un, önce İspanya'da Madrid'li yöneticilerle Lass için daha sonra da İngiltere'de Adebayor için görüşmeler yapacağı öğrenildi. Koç'un önce İspanya'ya gitmesinin nedenin ise Realli yöneticilerle Adebayor konusunda da bilgi alışverişinde bulunması gösterildi.

SEYAHATA FRANSA'DAN BAŞLAYACAK

Koç'un Adebayor için Manchester'da yapacağı görüşmelerin ardında Liverpool'a geçerek Yobo ile İstanbul'a dönecek. Koç'un Liverpool'da Adebayor'dan alacağı bilgiler doğrultusunda Yakubu için de Everton ile masaya oturacağı konuşuluyor. Koç'un Ada'da Parker ve Jenas için de girişimlerde bulunabileceği yine gelen haberler arasında.

Diarra ve Adebayor'un bitirilmesi durumunda Fenerbahçe'nin Yobo ve bu üçlü dışında başka oyuncu almayacak.

OLUMSUZ OLURSA ROTA FRANSA VE İTALYA'YA DÖNECEK

Olumsuz bir durumda ise Koç bu kez İtalya ve Fransa seferine çıkacak. Torino'da Sissoko için Juventus ile Fransa'da ise Sow için Lille ile masaya oturacak. Koç'un ilk seyahatten çıkacak sonuca göre önceliği İtalya'ya veya Fransa'ya vereceği, İtalya'da Sissoko dışında Veloso, Motta, Pizzaro ve Alejandro Gomes için de zemin yoklaması yapacağı konuşuluyor. 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com