Fener'in Ana Hedefi Sezer Öztürk

Fener'in Ana Hedefi Sezer Öztürk
Fenerbahçe'de, düşük yoğunluklu olmakla birlikte gelecek sezonun planlaması da yapılıyor..

Bugünlerde tüm unsurlarıyla şampiyonluk hedefine kanalize olan Fenerbahçe'de, düşük yoğunluklu olmakla birlikte gelecek sezonun planlaması da yapılıyor.

Pek çok gurbetçiyi takibe alan sarı lacivertlilerin listesinin birinci sırasındaki gurbetçi ise çok uzakta değil.

Eskişehirspor'un başarılı orta saha oyuncusu Sezer Öztürk, Fenerbahçe'nin ana hedefi...

BAŞKAN HALİ ÜNAL: "SEZER İSTERSE MESELEYİ DEĞERLENDİRİRİZ"

Bu konuda Sezer'in menajeriyle görüşmeler yoğun biçimde sürerken, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Hali Ünal, Radyospor'da Özgür Sancar' la Haber Özel Programı'nda yaptığı açıklamada, "Şu anda bize gelmiş resmi bir teklif söz konusu değil. Bizim için önemli bir oyuncu. Takımımıza katkı sağlıyor. Beşiktaş'tan devre arasında önemli bir teklif aldık; fakat bu karşılıklı pazarlık konusuydu; transfer gerçekleşmedi. Sezon sonunda teklif gelir, Sezer de gitmek arzusunda olursa oturur meseleyi değerlendiririz" dedi.

SEZER'İN MENAJERİ HÜSEYİN OK: "1-2 HAFTA SONRA DAHA NET BİR DURUM OLUR"

Aynı programın konuğu olan Sezer'in yeni menajeri Hüseyin Ok ise başarılı orta saha oyuncusunun transferi konusunda bir iki hafta içerisinde gelişme yaşanabileceğini belirterek, "Sezer'in Eskişehirspor'la sözleşmesi devam ediyor. Şu anda resmi anlamda görüştüğümüz bir yer var dersem yanlış olur. Birkaç hafta bekleyip, göreceğiz. Zaten geçen sezon başında Galatasaray, devre arsında Beşiktaş, Fenerbahçe istedi. Sezer'i büyük kulüpler istiyor; ama biz Sezer'le şöyle bir karar aldık. Birkaç hafta sürece ihtiyacımız var. Size bir iki hafta sonra daha net şeyler söyleyebilirim. Eskişehirspor Kulübü'nün bilgisi dahilinde olmak üzere gelecek bütün tekliflere açığız" şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com